Pavel Kovařík | PR konzultant a kouč

Koučink pro Vaše úspěšné PR

Staňte se uznávaným expertem ve svém oboru

Koučinkový program
THOUGHT LEADERSHIP - CESTA K ZNAČCE EXPERTA

Já samozřejmě moc dobře vím, že Vy už takovým expertem jste. A také vím, že by byla velká škoda, kdyby to nevěděli i ostatní. Vaše hluboké znalosti a nabité zkušenosti mohou pomoci stovkám, ba tisícům dalších lidí. Skoro si troufám říci, že je přímo vaše povinnost toto vaše jedinečné know-how předat ostatním.

Kdo jiný by to měl totiž udělat než Vy?

Že existují jiní experti, kteří toho ví přinejmenším stejně jako Vy?

Právě proto potřebujete silnou osobní značku. Být čitelný – čitelná, dobře rozpoznatelný – rozpoznatelná, stát se synonymem pro svůj vlastní obor.

Osobní značka je to, co Vás odliší od ostatních. Osobní značka je to, co nenechá nikoho na pochybách, že právě Vy jste tím expertem, kterému by měli ostatní naslouchat. Osobní značka otevírá dveře k tomu, abyste mohli říkat to, co považujete za důležité, a ostatní Vám budou rádi naslouchat.

K čemu konkrétně je dobrá osobní značka experta - lídra?

Expert - thought leader

… a je toho mnohem více. Určitě si umíte sami představit další možnosti, které Vám taková pozice otevře.

Máte odvahu vystoupit z davu a stát se lídrem ve svém oboru? Máte odvahu stát se respektovanou autoritou? Být tím, na koho se ostatní obrací a koho následují? Koho citují média? Kdo posouvá hranice oboru a mění jeho fungování?

Říkáte ANO? Pak jsme na jedné lodi

Chci vidět vyrůstat nového lídra. Chci jej provázet na cestě a těšit se z jeho úspěchů a nových milníků, které na své cestě zdolá. Vím, že toho máte hodně co říct a že na to ostatní čekají.

PR kouč Vás dovede k cíli

Konec tápání a přešlapování na místě

Jako PR kouč přesně vím, co je potřeba udělat. Jako PR kouč znám dokonale celý proces a provedu Vás jím. Umím se na věci dívat optikou PR a podrobně znám proces tvorby značky. Jako kouč Vám poskytnu patřičnou podporu a pomohu Vám udržet správný kurz na cestě k cíli.

Váš cíl je jasný. Chcete se stát lídrem v oboru. THOUGHT LEADERem. Jen pořád nevíte jak a nedokážete udělat první krok. A pak další a další. A sklízet plody své dlouholeté práce.

Já Vám s tím pomohu.

Co konkrétně vám přinese spolupráce se mnou jako Vaším PR koučem?

Na konci naší společné cesty budete Vy jako THOUGHT LEADER

Cíl je jasný. Jaká k němu vede cesta?

Naše společné úsilí musí směřovat k jasně dané metě, kterou je Vaše budoucí já, pozice myšlenkového lídra, tedy respektovaného experta ve vašem oboru.

Mojí snahou bude, abyste na konci programu viděli jasné výsledky svého úsilí. To svoje úsilí budu směřovat k tomu, abyste si vybudovali pevné základy a nastartovali tak proces tvorby osobní značky na bázi konceptu thought leadership. Můj cíl je, abyste na konci programu dokázali sami efektivně a systematicky pracovat na své osobní značce myšlenkového lídra a mohli ji nadále rozvíjet.

Aby vše fungovalo, musíme společně vystavět základy pro Vaši budoucí značku a Vaše image. Pojmenujeme Vaše motivy, hodnoty a postoje, definujeme Vaši osobní vizi a sestavíme plán pro její naplnění. Do celého procesu zapojíme Vaše superschopnosti a najdeme způsob, jak se vypořádat s Vašimi slabými stránkami.

U vás to ale nekončí!

Oba víme, že to děláte pro ně. Pro všechny ty, kdo se rozhodnou jít ve vašich stopách. Kdo ve vás vidí autoritu a odborníka hodného následování.

Součástí tohoto koučinkového programu bude definování cílových skupin, ke kterým budete jako thought leader mluvit. Ti nejlepší lídři znají svoje niche. Mnohdy je tato zdánlivá maličkost výsledkem velmi náročného procesu hledání a nekompromisního odhazování všeho, co stojí v cestě.

Naštěstí v tom hledání a rozhodování nebudete sami. Máte svého kouče.

Na konci programu budete přesně vědět, co děláte, jak to děláte, pro koho to děláte a jak o tom mluvíte.

PR kouč = koučink s přidanou hodnotou

Koučink je víc než poradenství. Jde k podstatě

Koučink je pro mě něco víc než poradenství. Je to týmová hra, kde spolu s klientem usilujeme o naplnění stanovených cílů. Moje role – role kouče, je provést klienta celým procesem, poskytnou mu podporu a zpětnou vazbu a prostřednictvím koučovacích technik držet klienta na správné cestě.

Zkušenosti mě naučily, že PR a komunikace funguje nejlépe, pokud je autentická, jde zevnitř. Proto považuji za zásadní správně nastavit cíle, a to v souladu s posláním, které máte uvnitř. Proces koučování nám pomůže odhalit Vaše proč, čímž se celá komunikace stane autentičtější, srozumitelnější a snadněji uchopitelná.

Specializuji se na tvorbu osobní značky prostřednictvím PR

Silnou osobní značku považuji za základ pro jakoukoli další PR či marketingovou komunikaci. Proto doporučuji věnovat procesu tvorby značky maximální pozornost.

Osobně se specializuji na tvorbu osobní značky pro podnikatele a majitele firem, profesionály a znalostní pracovníky (programátoři, finanční poradci, architekti atp.) a manažery.

Mým cílem je udělat z Vás lídra v oboru, ve kterém působíte. Celý proces tvorby značky prostřednictvím PR přitom opírám o praxí prověřený koncept thought leadership. Ten dodá Vaší osobní značce konkrétní obsah a Vy díky tomu získáte pozici autority ve svém oboru.

V čem je to se mnou jiné

Výhoda tvorby značky založené na konceptu thought leadership je příležitost pracovat s vlastním know-how, které už máte, je jedinečné, stejně jako vy sami, nevyžaduje proto žádné umělé přikrášlování či náročné marketingové techniky. Umožňuje Vám být autentickým myšlenkovým lídrem a svoji značku dlouhodobě rozvíjet a mít celý proces pod kontrolou.

Investice do osobní značky je dlouhodobá investice, která se mnohonásobně vrátí.

ON-LINE KOUČINK | JEDEN NA JEDNOHO

Jak probíhá on-line koučink?

Rezervujte si termín pro úvodní setkání

Napište mi, do čeho se chcete pustit a jakou výzvu máte před sebou. Probereme detaily spolupráce, naplánujeme termín prvního setkání a pustíme se společně do práce.