Pavel Kovařík | PR konzultant a kouč

Kdo jsem a jak Vám pomohu s PR

Pavel Kovařík - PR konzultant a kouč

Mohou PR zlepšit svět?

Zní to trochu nabubřele, že?

No dobře, zkusím to jinak.

Public relations jsou sada nástrojů a na Vás záleží, co s nimi budete dělat.

Předně.

Vy máte poslání, máte vizi, chcete něco změnit. Vaše firma vyrábí produkty nebo nabízí služby, které jiným lidem zjednodušují život. Nebo jim ten život dokonce mění k lepšímu.

Takže ten svět doopravdy můžete změnit. Nezmění ho PR, ale Vy! PR Vám v tom mohou pomoci.

Public relations jsou tu, aby pomáhaly šířit dobré myšlenky a povědomí o užitečných produktech a službách.

Vyprávějte svůj příběh pomocí PR

Nejlepší způsob, jak šířit dobré myšlenky, je vyprávění příběhů – storytelling. Dobré PR přesně toto dělá.

PR je vyprávění příběhů. Bez příběhu nebude o čem psát. Bez příběhu není jak zaujmout, natož pobavit nebo dokonce inspirovat. Lidé (i média) milují příběhy a rádi je sdílejí.

Dobří PR konzultanti proto vždy na prvním místě hledají příběh, který může firma či jednotlivec vyslat do světa a nabídnout ostatním. Do příběhu můžeme přirozeně zakomponovat hodnoty značky, její postoje i informace o její vizi a směřování.

Věřím, že také Váš příběh je zajímavý a stojí za sdílení s ostatními.

Dejte o sobě vědět. Řekněte světu, kdo jste a co chcete udělat. Získejte pozornost lidí, kteří budou sdílet Vaše myšlenky a zaujetí pro věc. Jen o Vás zatím neví!

PR konzultant a kouč

Rád Vám pomohu naplnit Vaše poslání. Jsem PR konzultant a kouč. Pomohu vám s PR způsobem, který pro Vás bude mít smysl, pomůže vám dosáhnout vytyčených cílů a v dlouhodobém horizontu zvýší Vaší značce důvěryhodnost a reputaci.

Spolu budeme dělat PR způsobem, který přináší hodnotu Vám i ostatním. Pomohu Vám najít správné ingredience pro komunikační strategii, kterou zaujmete ty správné lidi.

Nabídněte lidem něco, co za to stojí, s čím se mohou identifikovat a k čemu si vybudují důvěru. PR je řemeslo i umění. Ale Váš příběh je to, co tomu teprve dá smysl.

Specializuji se na osobní PR a budování osobní značky

Téměř dvacet let se věnuji komunikaci, PR a marketingu. Teď jsem tu, abych Vám pomohl uchopit Vaše osobní PR.

Na základě svých dlouholetých zkušeností jsem dospěl k závěru, že pokud někdo dokáže změnit svět, tak jsou to lidé, jednotlivci. Platí to i v komunikaci a PR. Vždy je to konkrétní osoba, která nese určité sdělení, a která požívá důvěru ostatních (nebo naopak nedůvěru).

Důvěru si snadněji vybudujeme k druhým lidem, nikoli firemním značkám. Věřím na lidských rozměr PR.

PR nejsou nástrojem manipulace. Hodnota public relations je naopak v tom, že umožňují autentickou komunikaci a šíření dobrých myšlenek.

A právě proto jsem se rozhodl, že budu pomáhat vytvářet osobní značky. To je totiž ta opravdová hodnota.

Chci být u toho, když Vaše značka poroste a zazáří. Chci se stát malou součástkou revoluce, kterou spustíte možná právě Vy.

Hledám budoucí lídry. Jste to Vy?

Jsem tu, abych Vám pomohl na cestě k lídrovství. Lídr je ten, kdo ukazuje směr, odkrývá ostatním potenciál nových možností. Je na Vás, jaké si vytyčíte cíle. Já Vám pomohu najít způsob, jak to sdělit ostatním.

Rád pracuji s konceptem thought leadership. Jedná se o proces vytváření „myšlenkového vůdcovství“, tj. pozice lídra, který je autoritou ve svém oboru, a to díky svým zkušenostem a znalostem. Právě tohle je nejlepší PR technika na vytváření osobní značky pro podnikatele a specialisty v různých oborech. Dodává svému nositeli renomé a punc experta. Důležité je, že staví na skutečném obsahu, nikoli virtuální fasádě značky.

Věřím, že toho lídra máte v sobě.

Michelangelo, slavný renesanční umělec, kdysi na adresu své sochy Davida prohlásil, že ta socha v mramoru byla už předtím, než započal svou sochařskou práci. On jí jen pomohl na světlo světa.

Já Vám pomohu odkrýt příběh, který nosíte v sobě, aby byl zajímavý a umožnil vybudovat Vaši osobní značku. Poté spolu budeme Vaši osobní značku rozvíjet do podoby, která Vám zajistí autoritu a pozici lídra v oboru, a především pro Vás bude nástrojem pro šíření toho nejlepšího z Vás.

Pokud chcete zanechat stopu a pomáhat ostatním ke změně a lepšímu životu, pak se stačí rozhodnout. Vše další už zvládneme společně.

Ptáte se, proč byste měli na svém PR a osobní značce spolupracovat se mnou?

Pojďme spolu vytvořit něco velkého!

První konzultace zdarma

Rezervujte si termín